Jakým způsobem můžeme NHL sledovat?NHL u nás můžeme sledovat prostřednictvím různých médií. Samozřejmostí jsou pravidelné informace o výsledcích z této soutěže na stránkách novin a specializovaných sportovních časopisů. Pokud chceme NHL sledovat živě, můžeme využít několika televizních kanálů, které tuto soutěž pravidelně vysílají. Výsledky samozřejmě najdeme také na vybraných teletextech. Jednotlivé zápasy kanadsko – americké NHL se vysílají také prostřednictvím internetu na různých sportovních serverech. Pokud se nám však nepodaří najít vybraný přenos ani v televizi, ani v online streamu na internetu, můžeme tento zápas vždy sledovat alespoň prostřednictvím podrobného textového onlajnu v češtině na stránkách http://www.onlajny.com/. Způsobů, jak v České republice sledovat NHL je tedy spousta. Fanoušci této prestižní hokejové ligy mají dnes řadu možností, jak být u zápasů svých oblíbených týmů a pokud jim nevadí doba jejich konání, která je pro nás většinou až v nočních hodinách, mohou si užít většinu zápasů svých klubů.

NHL na českých a slovenských TV stanicích

V Česku máme na výběr z neobvykle pestré nabídky sportovních kanálů, které mezi sebou bojují o diváky, a tak na nich pochopitelně nemohou chybět ani přímé přenosy, záznamy a magazíny z NHL. Na kterých televizních kanálech v češtině můžeme hokejovou NHL sledovat? Nejdostupnější možností, kterou má téměř každý, je sledování NHL na třetím programu Novy – na Fandovi. Tato televize, která patří do rodiny kanálů TV Nova se hodně zaměřuje na sport a tak na ní můžeme – v menší míře – vidět i vybrané přenosy z NHL. Mnohem více zápasů však nabízí specializovaný sportovní kanál Nova Sport, který je ovšem placený a tak se nedostane k tolika lidem jako Fanda. Novu Sport si mohou zájemci naladit na satelitu, v nabídkách kabelové televize a nebo v rámci video portálu Voyo. Co se týká slovenských programů, tak tam kromě Novy Sport zakoupila práva na NHL také slovenská televize Slovak Sport. Vzhledem k tomu, že ale jejich práva platí pouze pro území Slovenska, vysílá se NHL výhradně na kanále Slovak Sport 3, který si diváci v Česku (s výjimkou těch, co bydlí u slovenských hranic) nemají možnost naladit.

Vitamíny a minerály jsou důležitá složka potravy. Proteiny jsou určeny zejména k budování kvalitní svalové hmoty. Hubnutí zdravě, efektně a s úsměvem. Kvalitní sportovní výživa a suplementy pro Vaši vysněnou postavu.NHL na internetových stránkách

Nejvíce podrobných informací o hokejové NHL ale najdeme na internetu. Tam si můžeme o NHL přečíst na obrovském množství specializovaných stránek, z nichž spousta je i v češtině. Mezi nejlepší české weby, zaměřené na NHL patří např. stránky http://www.nhl.cz/, na kterých najdeme nepřeberné množství informací, statistik a zajímavostí, týkajících se této slavné soutěže. Důležitou stránkou pro fanoušky NHL jsou také http://www.onlajny.com/. Na nich můžeme všechny zápasy NHL sledovat živě alespoň prostřednictvím textových onlajnů. Ty přijdou vhod nejen tehdy, když jsme třeba někde na cestách a jsme pouze na mobilu, ale i tehdy, když vybraný zápas nedávají ani v televizi, ani nenajdeme jeho živý stream na internetu. Můžeme ho tak sledovat alespoň touto formou. Do češtiny jsou ale také přeloženy oficiální stránky nhl.com. Na jejich českou verzi se můžeme podívat pod odkazem http://www.nhl.com/cz/. Součástí webu jsou nejen výsledky, statistiky, soupisky, zajímavosti atd. ale také videa.

NHL jako videohra a počítačová hra

Hokejová NHL je u nás nesmírně populární a i díky tomu, že hokej je v Česku jedním z nejoblíbenějších sportů, mají u nás úspěch i počítačové hry a videohry s touto tematikou. Jednou z nejhranějších sportovních her je série NHL od Electronic Arts. První díl této série byla vydán už v roce 1991 pro konzole Sega. Od té doby se nová verze této hry vydává pravidelně každý rok. Hra se dříve vydávala jak pro počítače, tak pro jednotlivé herní konzole. V první polovině devadesátých let si tak tuto hru mohli zahrát např. majitelé herních konzolí Sega Mega Drive nebo SNES, později se hra objevila na PlayStationech. Dnes si NHL od Electronic Arts můžeme zahrát na herních konzolích PlayStation 3 nebo Xbox 360. Nová verze hry každý rok přináší nějaká vylepšení – např. kvalitnější grafiku, nové funkce atd.


Reklama:


Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše dokonalé zdraví. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!