EurofotbalFotbal je v České republice tradičně nejpopulárnějším sportem a kromě domácích lig se hodně fanoušků zajímá také o fotbalové dění v Evropě. Eurofotbal tak patří mezi ty nejsledovanější sporty a dostává hodně prostoru v mnoha různých médiích. Nejvíce informací o eurofotbalu najdeme především na internetu, kde je na toto téma celá řada specializovaných stránek. Aktuální výsledky z evropských fotbalových soutěží jsou také v novinách a ještě více podrobností o eurofotbalu si můžeme přečíst v různých sportovních časopisech. Eurofotbal má ale svoje pevné místo také na televizních obrazovkách – přímé přenosy a záznamy z nejlepších evropských ligových soutěží patří mezi velmi žádané a sportovní kanály se tak každoročně přetahují o vysílací práva.

V dnešní době již seženete stimulanty v nejrůznějších formách.

Eurofotbal na internetu

Pokud máme rádi eurofotbal, na internetu si o něm můžeme přečíst obrovské množství informací. Kromě výsledků, tabulek a soupisek jednotlivých týmů si můžeme přečíst i spoustu zajímavých rozhovorů s fotbalisty a trenéry, statistiky, analýzy a řadu dalších článků. Na eurofotbal se zaměřují jak české, tak zahraniční weby, na kterých si tak můžeme najít nepřeberní množství novinek a zajímavostí o našich oblíbených evropských týmech. Na kterých známých sportovních portálech najdeme výsledky a tabulky evropských fotbalových soutěží a které weby se na eurofotbal přímo specializují?

 Eurofotbal na iDnes sport

Nejlepší český sportovní portál iDnes sport se věnuje celé řadě sportů a mezi nimi samozřejmě i fotbalu. Eurofotbal je zde zastoupen také a informace a novinky z něj najdeme pod položkou Zahraničí v hlavním menu sportovní rubriky. iDnes sport se zaměřuje hlavně na pět nejsledovanějších evropských ligových soutěží – anglickou Premier League, německou Bundesligu, francouzskou Ligue 1, italskou Serii A a španělskou Primera División. Kromě aktuálních tabulek a výsledků rubrika obsahuje i články, rozhovory, videa atd.

Eurofotbal na iSport

Sportovní server iSport, patřící k deníku Sport, nabízí především skvělé pokrytí nejvyšší české fotbalové soutěže, z níž svým čtenářům přináší přímé přenosy ze všech utkání. Kromě toho ale nezapomíná ani na eurofotbal, který má na tomto webu svoje pevné místo. Podobně jako iDnes sport jsou zde především články o pěti nejpopulárnějších fotbalových ligách v Evropě a samozřejmě i aktuality z evropských pohárových soutěží.

Eurofotbal na Onlajny.com

Důležitými stránkami pro všechny fanoušky kvalitního eurofotbalu jsou také Onlajny.com, které přinášejí pravidelné textové online přenosy nejen z domácích soutěží, ale také z celé řady dalších evropských lig. Sledovat na těchto stránkách můžeme jak onlajny ze slavných soutěží, jako je Premier League nebo Primera División, tak i i z mnoha dalších, jako třeba ze slovenské, rakouské, belgické nebo ruské fotbalové ligy. Kromě nejvyšších soutěží jsou tu i přenosy z těch nižších (např. slovenská 2. liga atd.).

Eurofotbal na Livesport.cz

Pokud na internetu hledáme čistě výsledky fotbalových zápasů, jedním z nejlepších webů je v tomto směru Livesport.cz. Jedná se velmi rozsáhlou databázi aktuálních výsledků z nepřeberného množství sportovních soutěží z celého světa, mezi kterými jsou samozřejmě i evropské fotbalové ligy a poháry. Výhodou je také to, že Livesport.cz nepřináší výsledky pouze z hlavních lig, ale věnuje se eurofotbalu i v nižších soutěžích – např. u Itálie tu nalezneme kromě Serie A také výsledky Serie B, všech lig Serie C a dokonce i všechny skupiny Serie D. Podobně je tomu i u dalších evropských, ale i ostatních zemí.

Webový portál Eurofotbal.cz

Pro opravdové fanoušky evropského fotbalu, kteří chtějí mít dokonalý přehled o tom, co je v tomto sportu nového, je určený internetový portál EuroFotbal. Ten najdeme na internetu na adrese www.eurofotbal.cz a jeho obsahem je největší množství informací a zajímavostí o evropských fotbalových ligách, předních evropských klubech, pohárových soutěžích, reprezentaci atd. EuroFotbal.cz nabízí spoustu atraktivního obsahu a každý den je zde spousta nových článků z celé Evropy. Kromě samotných článků tu najdeme i výsledky, tabulky a statistiky, informace o klubech a hráčích, přehled fotbalových přenosů v televizi, ankety, videa, tipovací soutěž atd.

Eurofotbal na sociálních sítích

Internetový portál EuroFotbal.cz má svoje profily i na sociálních sítích. První z nich je na Facebooku, kde Eurofotbal zveřejňuje odkazy na nejzajímavější aktuální články ze svého webu a druhý je na Twitteru, na němž jsou krátké aktuality a retweety různých fotbalových klubů atd.

Další stránky zaměřené na eurofotbal

Stránky EuroFotbal.cz nejsou zdaleka jediné, které obsahují články o dění v evropském fotbalu. Které další weby zaměřené na fotbal patří k těm nejzajímavějším?

FotbalPortal.cz – velký fotbalový portál plný článků nejen o evropském fotbalu. Najdeme zde články o předních evropských fotbalových ligách, tabulky, výsledky, statistiky a další zajímavosti. Stránky se věnují i fotbalu v Česku, pohárovým soutěžím, mistrovství světa atd.
eFotbal.cz – další velký sportovní server, zaměřený na domácí i zahraniční fotbal. Obsahuje spoustu článků o fotbalovém dění v ČR i v zahraničí, zpravodajství z klubů, články o evropských ligách, fotbalový televizní program, tabulky, statistiky a mnoho dalšího.
Fotbal.Hattrick.cz – internetové stránky známého sportovního časopisu Hattrick. Web se věnuje jak domácímu, tak zahraničnímu fotbalu, jsou tu rozhovory s fotbalisty, blogy fotbalových osobností a mnoho dalšího zajímavého čtení pro všechny fanoušky fotbalu. Kromě klasického fotbalu mají stránky i samostatnou rubriku zaměřenou na plážový fotbal. Součástí webu jsou i soutěže o atraktivní ceny a rubrika HattrickTV s fotbalovými videi.

Eurofotbal na stránkách novin

Aktuální výsledky, tabulky a další novinky ze světa eurofotbalu najdeme také na stránkách některých deníků. Nejvíce informací je v deníku Sport, který přináší zpravodajství výhradně ze světa sportu. Fotbal má v deníku Sport hodně prostoru a fanoušci evropských klubů zde naleznou spoustu zajímavých článků. Ostatní noviny už se eurofotbalu věnují v menší míře, ale alespoň základní informace a výsledky si můžeme přečíst např. ve sportovní rubrice Mladé fronty Dnes nebo na sportovních stránkách některých dalších deníků (Lidové noviny, Blesk atd.).

Eurofotbal na stránkách časopisů

Dnes už je našem trhu obrovské množství různých časopisů, ze kterých si vybere prakticky každý, ať už se zajímá o cokoliv. I mezi sportovně zaměřenými časopisy je nabídka velmi pestrá a nechybí mezi nimi ani tituly orientované na fotbal. Které české časopisy se věnují fotbalu?

PRO Football – ten pravý časopis pro všechny, kdo se zajímají o eurofotbal. Magazín PRO Football vychází jednou měsíčně a zabývá se především nejsledovanějšími evropskými fotbalovými ligami (anglická, španělská, italská, německá a francouzská). Kromě nich si v něm můžeme přečíst i o evropských pohárech, aktuality z Česka i Slovenska, profily klubů a hráčů, statistiky a spoustu dalších zajímavostí.
Hattrick – oblíbený fotbalový časopis, který vychází desetkrát do roka. Věnuje se domácímu i evropskému fotbalu, přináší spoustu rozhovorů, zajímavostí a dalších článků a jeho součástí jsou i velké plakáty nejlepších světových fotbalistů.
Sport Góóól – fotbalový magazín, který je určený zejména pro teenagery. Vychází pravidelně každý měsíc a kromě fotbalu se v menší míře věnuje i dalším sportům (např.lední hokej, motorismus atd.). I v tomto časopise bývají plakáty.

V minulosti vycházel také týdeník Gól, který se věnoval fotbalu a lednímu hokeji. Ve své době se jednalo o nejčtenější sportovní časopis u nás, jeho vydávání už ale bylo ukončeno.


Reklama:


Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše dokonalé zdraví. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!